Зимова першість Тячівського району з футболу 2015 р.

Таблиця турніру після 4-го туру

Груповий етап (результати ігор):

с.Бедевля
группа А 

08.02.
12.30     ФК Авангард (Тересва) - ФК Беркут (Бедевля)  0:1
14.00     ФК Прометей (Тячів) - ФК Руське Поле  3:0
15.30     ФК Діброва (Н.Апша) - ФК Лісоруб (Усть-Чорна)  2:0

15.02.
12.30     ФК Діброва - ФК Авангард  1:7
14.00     ФК Лісоруб - ФК Руське Поле  3:0
15.30     ФК Беркут - ФК Прометей  2:0

22.02.
12.30     ФК Лісоруб - ФК Авангард  1:3
14.00     ФК Прометей - ФК Діброва  1:0
15.30     ФК Руське Поле - ФК Беркут  0:3

01.03.
14.00     ФК Лісоруб - ФК Беркут  1:0
15.30     ФК Авангард - ФК Прометей  2:1
16.30     ФК Діброва - ФК Руське Поле  3:0 н.я.

08.03.
12.30     ФК Беркут - ФК Діброва  2:0
14.00     ФК Руське Поле - ФК Авангард  0:3
15.30     ФК Прометей - ФК Лісоруб  1:1

 

с.Нересниця
группа Б

08.02.
12.30     ФК Ганичі - ФК Скала (Добрянське)  5:0
14.00     ФК Калини - ФК Карпати (Дубове)  0:4
15.30     ФК Нересниця - ФК Терново  2:6

15.02.
12.30     ФК Скала - ФК Терново  3:6
14.00     ФК Карпати - ФК Нересниця  1:0
15.30     ФК Ганичі - ФК Калини  7:0

22.02.
12.30     ФК Калини - ФК Скала  0:15
14.00     ФК Нересниця - ФК Ганичі  1:8
15.30     ФК Терново - ФК Карпати  1:0

01.03.
12.30     ФК Скала - ФК Карпати  1:3
14.00     ФК Ганичі - ФК Терново  4:4
15.30     ФК Нересниця - ФК Калини  3:0 н.я.

08.03.
12.30     ФК Нересниця - ФК Добрянське  0:3
14.00     ФК Терново - ФК Калини  3:0
15.30     ФК Карпати - ФК Ганичі  1:5

 

15.03.  ¼ Чвертьфінал

 с. Бедевля
31. 13.30    ФК Авангард – ФК Скала  0:0 (5:4 пен.)
32. 15.00    ФК Беркут – ФК Карпати  1:0

с. Нересниця
33. 13.30  ФК Терново – ФК Нересниця  4:0
ФК Нересниця замінив ФК Прометей(Тячів). ФК Прометей немав фінансування на далекий виїзд  
34. 15.00  ФК Лісоруб – ФК Ганичі  0:0 (4:5)

22.03.   ½ Півфінал
с.Бедевля
35. 13.30 ФК Авангард – ФК Беркут  1:2
с.Нересниця
36. 15.00 ФК Терново – ФК Ганичі  2:3

29.03.
Матч за 3-тє місце
37.  не проводився в зв’язку з поганою поведінкою вболівальників та гравців обох команд

Фінал
с.Нересниця
38. 14.00 ФК Беркут – ФК Ганичі  1:3

Номінації:
Маркуц Тарас (ФК Терново) – 8 мячів – кращий бомбардир
Фіцай Михайло (ФК Ганичі) – кращий гравець