Головна » 2015 » Березень » 29 » ФК Ганичі - чемпіон Зимової першості 2015 року!
18:37
ФК Ганичі - чемпіон Зимової першості 2015 року!

В неділю, 29 березня, було визначено чемпіона Зимової першості 2015 року. Фінальний матч було проведено в с. Нересниця на місцевому стадіоні. Досить похмура погода не завадила ні футболістам показувати гарну гру, ні вболівальникам підтримувати рідні команди. Гра була напружена, з перших хвилин суперники грали в атакувальний футбол. На 14 хв. було призначено пенальті в ворота Беркута, Микола Фіцай не реалізував цю можливість. Але вже на 29 хв. Михайло Фіцай, скориставшись помилкою захисту, забиває гол. На початку 2-го тайму (тайм 35 хв.), на 41 хв. Бедевля зрівняла рахунок, забив Василь Габор. Напруга зростала, команди дедалі частіше почали обмінюватися небезпечними моментами. Але везе тому хто везе, на 66 хв. Михайло Фіцай знову відзначається, 1:2. Гравці Беркута почали майже всією командою йти вперед, цим і скористалися Ганичі, забивши вже на доданій хвилині, голом відзначився Іван Молодик.

ФК Беркут (Бедевля) - ФК Ганичі  1:3

Після матчу було проведено нагородження. Грамоти вручали голова Тячівської районної федерації футболу Грабар І. І. і керівник сектору молоді та спорту Герчак В.В. нагородили команди кубками, грамотами і медалями. Кращим гравцем турніру визначили Фіцая Михайла. Вітаємо команду Ганичі з перемогою.