Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 15 16 17 18 19 ... 21 22 »

Фінальні матчі "Зимової першості" Тячівського району з футболу розіграли 23 березня, на стадіоні ім.. Л. Бийреша у Тячеві. Участь у спортивному дійстві взяли представники Тячівської районної державної адміністрації, зокрема керівник апарату райдержадміністрації Дмитро Онуфрій та завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту Василь Герчак.

В цілому у першості прийняли участь 14 команд з різних населених пунктів Тячівщини, які були розділені на 3 групи, матчі проходили на стадіонах селищ Буштина, Дубового та села Бедевля. Переможці та другі місця груп вийшли в 1/4 фінала, і згідно їх результатів команди Дубового, Руського Поля, Ганичів та Тячева дійшли до фінальних ігор. Отож довгоочікувана спортивна подія – фінал Зимової першості району 2014, зібрала на міському стадіоні 4 найкращі футбольні команди першості та їх вболівальників, що підтримували своїх фаворитів впродовж всіх матчів...

Переглядів: 1382 | Додав: admin | Дата: 25/03/2014

Сьогодні, 23 березня, на стадіоні м.Тячів було зіграно фінал та матч за ІІІ місце "Зимової першості".

Результати матчів:

Фінал. ФК Карпати (Дубове) - ФК Руське Поле 0:4

Голи забили:

Руське Поле: 2 голи Попович Михайло (4 хв., 62 хв.), 2 голи Попович Сергій (45 хв., 70+3 хв.)

Матч за ІІІ місце.  ФК Ганичі - ФК Тячів  1:2

Ганичі: Фіцай Микола

Тячів: 2 голи Вощинець Владислав

Переглядів: 722 | Додав: admin | Дата: 23/03/2014

Фінал "Зимової першості" буде проведено на головному стадіоні району. Також в Тячеві буде зіграно і матч за 3-тє місце.

Розклад ігор (м.Тячів 23.03.2014):
13:30. Матч за ІІІ місце:  ФК Ганичі - ФК Тячів;
15:00. Фінал: ФК Карпати (Дубове) - ФК Руське Поле

Михайло ПОПОВИЧ  «Тячівська РФФ»

Переглядів: 608 | Додав: admin | Дата: 18/03/2014

Сьогодні, 16 березня 2014 року, були зіграні півфінальні матчі "Зимової першості" Тячівського району. Була дощова погода, поле слизьке, але це не завадило футболістам показати гарну гру.
  Оже нижче будуть описані результати матчів:

ФК Карпати (Дубове) - ФК Тячів  1:0
  Видався досить гарний матч, в якому не було агресії, зате була футбольна боротьба за місце у фіналі. Рахунок було відкрито вже на 4 хв. - відзначився гравець Карпат Руснак Іван. Потім гра стала більш спокійною, без серйозної переваги Карпат чи Тячева. Гравці ФК Тячів як не намагалися врятувати матч, але зробити цього не змогли.
  Вітаємо команду Карпати в фіналі "Зимової першості"!

ФК Руське Поле - ФК Ганичі  0:0 (пен. 5:4)
  Гра непремиримих суперників, яку очікувало багато вболівальників, нарешті відбулася. Матч розпочався досить рівно, принаймні в першому таймі. Другий тайм ініціатива була у ФК Ганичі, гравці якого більше володіли м'ячем та аткували, але до взяття воріт не вистачало влучності. Гравці Руського Поля більше оборонялися, але все ж мали декілька моментів, які могли вирішити долю поєдинку. Під кінець другого тайму гра стала більш жвавою, агресивною. Але обійшлося все без травм. Отже за основний час переможця не було виявлено - нічия 0:0. Потім відбулися післяматчеві пенальті, де гору взяла команда Руського Поля 5:4. Переможний гол забив Артинський Роман. Отже вітаємо ФК Руське Поле в фіналі.
  Не обійшлося і без провокацій, після матчу, коли воротар ФК Руське Поле Михайло Грабар йшов подякувати гравцям Ганич за гру, його вдарив гравець ФК Ганичі, який хотів завести бійку. Підбігли гравці Руського Поля і мирно розібралися в конфлікті забравши голкіпера до роздягалки. Такій агресії не місце в футболі, тож Тячівська районна федерація футболу має розглянути цей інцидент і жорстко відреагувати...

Переглядів: 652 | Додав: admin | Дата: 16/03/2014

Сьогодні на виконкомі Тячівської районної федерації футболу було проведено жеребкування півфінальних пар "Зимової першості". Матчі півфіналу будуть проведені у неділю 16 березня на стадіоні с. Бедевля.
Півфінальні пари та час проведення матчів:

16.03.2014 с. Бедевля.

13:30. ФК Карпати (Дубове) - ФК Тячів
15:00. ФК Руське Поле - ФК Ганичі

Переглядів: 745 | Додав: admin | Дата: 11/03/2014

9 березня були зіграні чвертьфінальні матчі "Зимової першості". Ігри відбувалися на стадіонах смт. Буштино та с. Бедевля. Матчі були доволі напруженими, багато боротьби на полі, тому що тут вже не той настрій що був в групах, всі загорілися виграти цей кубок. Але з 8-ми команд далі проходять лише 4.
Нижче подаю результати чвертьфіналів:
смт. Буштино:
ФК Терново - ФК Руське Поле 1:4
ФК Тячів - ФК Добрянське  2:0

с. Бедевля:
ФК Ганичі - ФК Беркут (Бедевля)  3:0
ФК Карпати (Дубове) - ДЮСШ (Тячів) 1:1 (пен. 3:2)
...

Переглядів: 1210 | Додав: admin | Дата: 09/03/2014

Дорогі жінки!
Тячівська районна федерація футболу та всі футбольні діячі району вітають Вас зі святом весни, краси та любові - 8 березня!

Хай пролісок перший дарує вам ніжність,
А сонце весняне дарує тепло.
У березні вітер несе хай надію,
І щастя, і радість, і тільки добро!

Переглядів: 771 | Додав: admin | Дата: 07/03/2014

Сьогодні на черговому засіданні федерації футболу району були визначені методом жеребу останні дві пари чверть-фіналістів зимової першості 2014. Нижче подаю всі пари чверть-фіналістів (місце та час проведення присутнє):